جدیدترین مدل کابینت های گلاس

جدیدترین مدل کابینت های گلاس

جدیدترین مدل کابینت های گلاس

 

مدل کابینت های گلاس که دارای ظاهری براق و شفاف است بیشتر برای طرح‌های مدرن و ساده مورد استفاده قرار می‌گیرد. قیمت کابینت هایگلاس از کابینت روکش چوب و چوب کمتر، اما از قیمت کابینت ام دی اف بیشتر است. رنگ بندی کابینت هایگلاس بسیار متنوع است اما خش پذیری و لک پذیری بالای دارد که یکی از معایب این نوع کابینت به شمار می رود.

 

 

خصوصیات مدل کابینت های گلاس

شاید تصور کنید نام های گلاس از حرف لاتین Glass به معنای شیشه گرفته شده است اما این گونه نیست. کابینت های گلاس نوعی کابینت می باشد که لایه بیرونی آن را نوعی پلاستیک به نام پلکسی گلاس تشکیل می دهد. لایه دیگر این نوع از ورق ها از متریال معمولی ساخته می شود و شفافیت زیادی ندارد. این نوع طرح کابینت ظاهری براق، شفاف و شیشه ای شکل دارند و می توان از آنها در ساخت انواع کابینت های مدرن و ساده استفاده نمود. به خاطر همین براق و شفاف بودن است که اکثر افراد مخصوصا خانم ها تمایل زیادی به استفاده از این نوع ورق ها در آشپزخانه خود می باشند.

 

 

جدیدترین مدل کابینت های گلاس

 

 

جدیدترین انواع مدل کابینت های گلاس 

این نوع کابینت ها به انواع مختلفی تقسیم بندی می شود که عبارتند از :

 

های گلاس سفید

رنگ سفید در آشپزخانه سبب ایجاد فضایی بسیار شیک و زیبا می شود. اگر شما نیز طرفدار نصب کابینت های سفید در آشپزخانه می باشید باید به این نکته توجه کنید که برای خارج نمودن فضای آشپزخانه از حالت سرد و بی روح بودن در نصب کفپوش از رنگ های گرم استفاده کنید. راه حل دیگر برای کم کردن بی روحی فضا انتخاب دستگیره های طلایی رنگ برای کابینت ها است و یا می توان سقف قهوه ای رنگ و بدون جزیره در آشپزخانه ایجاد نمود. به هر حال کابینت هایگلاس با طراحی مدرن و با رنگ سفید نمایی بسیار زیبا را ایجاد می کند.

 

 

های گلاس سفید

 

های گلاس رنگ مشکی

با وجود اینکه رنگ مشکی بسیار لوکس و شیک است اما در فرهنگ ما ایرانی ها نماد عزا و دلگیری به حساب می آید به همین خاطر اکثر ایرانیان در طراحی منزل خود از این رنگ استفاده نمی کنند. در کابینت آشپزخانه نیز به کار بردن رنگ مشکی بسیار محدود و خاص بوده و کمتر پیش می آید استفاده گرد.

مطالب پیشنهادی  دلایل خرید کابینت آنتیک

اگر به عنوان یک فرد خاص پسند می خواهید از رنگ مشکی در طراحی کابینت هایگلاس خود استفاده کنید پیشنهاد می کنیم از ترکیب این رنگ با سایر رنگ ها استفاده کنید.

 

 

 

های گلاس رنگ مشکی

 

های گلاس بنفش و کرم

ترکیب دیگری که با رنگ بنفش می توان به کاربرد،رنگ کرم است. ترکیب رنگ بنفش و کرم دلنشین تر از ترکیب این رنگ با سفید خواهد بود. اگر خاص پسند هستید و حتما می خواهید کابینت های گلاس بنفش و رنگ ترکیبی دیگری را نصب کنید بهتر است رنگ انتخابی شما کرم باشد.

 

 

های گلاس بنفش و کرم

 

های گلاس سفید مشکی

یکی از شیک ترین مدل های استفاده شده در نصب این نوع کابینت ها می تواند ترکیب رنگ سفید و مشکی (با غالب بودن سفید ) باشد. طراحی این نوع کابینت ها بسیار زیبا می باشد و به تدریج در بین ایرانیان نیز رواج پیدا می کند. زیبایی این کابینت ها با رنگ سفید با نوارهای باریک مشکی می تواند زیبایی غیر قابل وصفی را ایجاد نماید. و بسیار شگفت انگیز خواهد بود.

 

 

 

 

کابینت هایگلاس رنگ طوسی سفید

از دیگر رنگ های مورد علاقه ایرانیان رنگ طوسی است که در طراحی داخلی ساختمان بسیار از این رنگ استفاده می شود. ممکن است فردی بخواهد از رنگ طوسی در کابینت های آشپزخانه خود استفاده نماید و نمایی خاص را ایجاد کند. رنگ نقره ای ذاتا رنگی براق است و به کاربردن آن به تنهایی ممکن است جالب نباشد.ترکیب رنگ طوسی و سفید می تواند جذاب باشد. البته در به کاربردن رنگ طوسی به این نکته باید توجه نمایید که از رنگ طوسی روشن استفاده کنید زیرا طوسی تیره نور را به راحتی بازتاب نمی دهد و به نورپردازی قوی در آشپزخانه نیاز پیدا خواهید نمود. امروزه طراحی هایگلاس با رنگ طوسی و سفید به تدریج در حال گسترش است.

 

 

کابینت هایگلاس رنگ طوسی سفید

 

کابینت های گلاس قرمز

از دیگر رنگ های خاص که ممکن است فردی بخواهد از آن در طراحی کابینت های خود استفاده کند رنگ قرمز می باشد. رنگ قرمز فرد را دلزده و خسته می کند و زیاد برای طراحی داخلی ساختمان مناسب نیست. با این حال اگر تمایل به استفاده از این رنگ را داشتید می توانید در کنار رنگ سفید از نوارهای باریک رنگ قرمز نیز استفاده نمایید. در دکوراسیون آشپزخانه قرمز می توان از این رنگ کابینت استفاده کرد.

مطالب پیشنهادی  مناسب ترین قیمت کابینت چوبی در بازار

 

 

 

کابینت های گلاس قرمز

 

 

 

های گلاس رنگ سفید و گردویی

اگر می خواهید در نصب این نوع کابینت ها از رنگ دیگری در کنار رنگ سفید استفاده نمایید پیشنهاد ما رنگ گردویی است. البته در طراحی کابینت بیشتر از طیف روشن رنگ قهوه ای استفاده می شود اما ترکیب رنگ قهوه ای در کنار رنگ سفید نیز بسیار زیبا و جذاب خواهد بود.

 

 

 

های گلاس رنگ سفید و گردویی

 

 

4 مزیت مدل کابینت های گلاس

زمانی که می خواهید برای آشپزخانه خود کابینت خاصی را برای نصب انتخاب کنید در ابتدا باید تمامی مزایا آن نوع از کابینت را در نظر بگیرید تا بتوانید انتخابی صحیح داشته باشید. همچنین در زمان انتخاب کابینت باید بودجه خود را نیز در نظر گرفت. در ادامه مزایا این نوع از کابینت را ذکر می کنیم :

زیبایی و شفافیت منحصربفرد لایه رویی هایگلاس

زیبایی و شفافیت منحصر به فردی که در این نوع کابینت ها وجود دارد سبب پرطرفدار شدن این نوع از کابینت ها گردیده است. لایه رویی کابینت های گلاس بسیار شفاف و درخشان می باشد و این به دلیل قرار گرفتن نوع خاصی از پلاستیک به نام پلکسی گلاس برروی مغزی ام دی اف آنها است.

 

مزایا مدل کابینت های گلاس

 

 

تنوع زیاد در طرح و رنگ متریال های‌ گلاس

این نوع کابینت ها تنوع زیاد و رنگ متریال خاصی دارند که می توانند هر فردی با هر سلیقه ای را راضی کنند. این نوع از کابینت ها دارای انواع طرح ها و رنگ ها می باشند و پس از نصب جلوه زیبایی را ایجاد می کنند. این نوع کابینت ها در انواع نقش ها و طرح ها و به سبک مدرن، ساده نصب می گردد.

 

مقاومت و کیفیت بالا و ابزار خوری بسیار مناسب

کابینت های گلاس دارای مقاوت بسیار بالا و ابزار خوری مناسبی می باشد. این خصوصیت یکی از مهم ترین مزایای این ورق ها است. این کابینت ها نسبت به ضربه نیز مقاومت بالایی دارند و به راحتی ترک نخورده و نمی شکنند.

 

 مدلهای جدید کابینت های گلاس

مقرون به صرفه

کابینت هایگلاس به نسبت جدید و متنوع بودن، بسیار مقرون به صرفه است. این کابینت بسیار زیبا و کاربردی است و جلوه ای خیره کننده به آشپزخانه شما می دهد ولی قیمت مناسب آن نسبت به انواع دیگر کابینت ها، تعجب شما را برخواهد انگیخت.

 

مطالب پیشنهادی  همه چیز درباره کابینت پست مدرن

 

کابینت های گلاس طرح دار

کابینت های گلاس فقط ساده رنگ آمیزی نمی شوند. با اینکه اساس طرح کابینت های گلاس بر سادگی است اما بخاطر وجود سلیقه های متعدد کابینت های گلاس طرح دار هم ساخته شده اند. البته بعضی از این کابینت های های گلاس طرح دار خیلی زود از مد افتادند. اما ما آنها را به شما معرفی می کنیم و قضاوت و انتخاب نهایی را به خود شما واگذار می کنیم.

 

 

کابینت های گلاس طرح دار

 

 

کابینت های گلاس طرح باران

کابینت های گلاس طرح باران یکی از طرح هایی است که بسیار مورد استقبال قرار گرفت. در این طرح کابینت های گلاس از خطوطی استفاده شده که رنگ آنها با رنگ پس زمینه تفاوت دارد. انتخاب کابینت های گلاس طرح باران ممکن است پس از مدتی حس دلزدگی ایجاد کند. این حس در رنگ های روشن تر آن کمتر وجود دارد. در هر صورت هنگام انتخاب کابینت های گلاس طرح باران حتما سلیقه خود و متراژ و مقدار نورگیر بودن آشپزخانه خود را در نظر بگیرید.

 

 

 

کابینت های گلاس طرح باران

 

کابینت های گلاس طرح چوب

چوب طبیعی یا طرح چوب طبیعی همیشه در دکوراسیون داخلی نقش مهمی داشته است. در هر بازه زمانی طرح چوب طرفداران زیادی دارد. کابینت های گلاس طرح چوب هم بسیار شیک و زیباست هم همیشه مطابق مد روز می ماند. کابینت های گلاس طرح چوب هیچ گاه قدیمی نمی شود. کابینت های گلاس طرح چوب می تواند طرح چوب کاج، افرا، بلوط و انواع دیگر درخت ها باشد.

 

 

 

کابینت های گلاس طرح چوب

 

قیمت کابینت هایگلاس

یکی از مباحث مهم در انتخاب این نوع از کابینت ها قیمت آنها می باشد. قیمت این کابینت ها زیاد بالا نیست و تنها مقدار اندکی با قیمت کابینت های ام دی اف تفاوت دارد. همانطور که در ابتدای مقاله نیز اشاره شد ورق های کابینت های هایگلاس دو نوع خارجی (ترک)و داخلی هستند. قیمت کابینت های ساخته شده از ورق های خارجی بالاتر از ورق های ایرانی است. البته قیمت این کابینت ها از کابینت ممبران، روکش چوب و چوب پایین تر می باشد و خرید آنها با توجه به کیفیت شان مقرون به صرفه است. شما می توانید جهت سفارش محصول با کارشناس ویترین چوب تماس بگیرید.

 

آدرس: تهران، جاده شهریار اندیشه روبروی فاز 2، میدان مادر، بلوار نیایش نبش خیابان معلم پلاک 1401

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته بندی مقالات

آخرین مقالات