جک لمپ و طریقه نصب

جک لمپ و طریقه نصب

جک لمپ و طریقه نصب

جک لمپ چیست ؟

جک لمپ اهرمی است جهت باز و بسته شدن کابینت به کار می رود و این اهرم داخل کابینت نصب می شود. نصب آن داخل کابینت بخاطر حفظ نمای ظاهری کابینت است . این جک ها برای انواع کابینت ها، کابینت های بالاو پایین و بازشو مورد استفاده قرار میگیرند. این جک ها باعث می شود کابینت ها براحتی باز و بسته شوند.

 

ویژگی های جک لمپ کابینت ملونی

جک لمپ از جنس فولاد با آبکاری نیکل می باشد. به هیچ عنوان زنگ نمیزد و آسیب نمی بیند. بنابراین قدرت تحمل وزن بالا را داراست. این جک ها به طور معمول آنقدر قدرتمند هستند که استفاده از یک جک برای باز و بسته شدن کابینت کافی است. با این حال بهتر است در خصوص نصب تعداد جک مورد نیاز در هر کابینت، با توجه به بزرگی و کوچکی درب آن با نصاب صحبت کنید. جک های ملونی به گونه ای طراحی شده است که چپ و راست ندارد. این جک ها دو کاور موتور دارد، که برای مصرف کننده این امکان را فراهم می کند تا در هرجهت نصب شود و دیگر مزایا این جک ها حالت ضربه گیری آن است. در صورتی که کابینت نصفه رها شود درب کوبیده نمی شود و به آرامی بسته می شود. در نتیجه نه کابینت آسیب می بیند نه باعث ایجاد سرو صدا می شود. این ویژگی در قسمت موتور جک تعبیه شده است و قابل تظیم است و میتوانید سرعت آن را کم و زیاد کنید.

 

انواع جک کابینت‌

گازی یا پمپی برای کابینت
اونتوس HF یا دو درب
اونتوس HS برای کابینت
اونتوس HK
اونتوس HK-S
اونتوس HK-XS
اتوبوسی یا اونتوس HL برای کابینت
ساعتی کابینت
بازویی کابینت
بالا باز شو
پایین باز شو

مطالب پیشنهادی  جک اتوبوسی و طریقه نصب آن

 

جک لمپ

نصب جک لمپ کابینت ملونی

برای نصب جک بهتر است از نیروی متخصص کمک بگیرید، تا بتواند در نحوه ی نصب جک و تنظیم قدرت جک شما را راهنمایی کند. برای تعویض جک کابینت کافی است اطلاعات داخل کاتاکوگ را مطالعه کنید. شما باید اسم تمامی قطعات مختلف جک ها را بشناسید. برای تعویض جک کافی است خار کوچک که در انتهای کابینت نصب می شود را آزاد کنید. این عمل را توسط یک پیچ گوشتی می توانید براحتی انجام دهید. سپس به راحتی جک را از محل خارج کنید ، و سپس می توانید جک جدید را جایگزین نمایید. اما اگر میخواهید نصب کنید نیاز به دریل و پیچ گوشتی دارید، که توسط دریل بدنه کابینت را از محل پیچ ها سوراخ  کنید. سپس توسط دریل سوراخ های روی درب کابینت را نیز ایجاد نمایید.در نهایت با فشاری کوچک جک را در محل خود قرار دهید.

خرید جک لمپ

کابینت سازی ویترین با بیش از 10 سابقه در عرصه فروش و نصب انواع کابینت در طرح و مدل های گوناگون فعالیت دارد. کابینت سازی ویترین میتواند خدمات خود را در کوتاه ترین زمان و بالا ترین کیفیت به شما مشتریان عزیز ارائه دهد. شما مشتریان برای نصب تجهزات کابینت و سفارش و….. میتوانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

جستجو

دسته بندی مقالات

آخرین مقالات